Televisió

Programació

Dimarts, 2 març de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Rovelló
Infantils
06.00
Dinotrux
Infantils
06.51
Mike el magnífic
Infantils
07.18
Pat, el gos
Infantils
07.55
Comptem amb la Paula
Infantils
08.23
Elements Mic
Infantils
08.45
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
08.56
Wow! English Method
Infantils
09.30
Kiwi
Infantils
09.40
BabyRiki
Infantils
09.45
Zoobabu
Infantils
09.50
Wow! English Method
Infantils
09.52
La família Teixó-Guineu
Infantils
10.01
Espies de veritat
Infantils
10.25
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
11.10
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
11.57
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.25
Les Sisters
Infantils
12.50
Un drama total: la gira mundial
Infantils
13.25
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Sopa harira
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.30
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Un drama total: la gira mundial
Infantils
13.25
La Pantera Rosa
Infantils
14.10
El xai Shaun
Infantils
14.40
El detectiu Conan
Infantils
15.00
Les tres bessones
Infantils
15.48
Bob, el manetes
Infantils
16.33
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
16.52
Wow! English Method
Infantils
17.14
El Mic i els seus amics
Infantils
17.28
Una mà de contes
Infantils
17.54
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
18.12
Wow! English Method
Infantils
18.35
L'Alícia i en Lewis
Infantils
18.48
Pat, el gos
Infantils
19.11
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
19.39
Info K
Infantils
20.00
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
20.16
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.40
Les Sisters
Infantils
21.15
La Pantera Rosa
Infantils
21.39
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.20
Dos vidas
Sèries
16.35
Servir y proteger
Sèries
17.25
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Nexes
Començar
Altres
22.05
Més 324
Altres
23.45
Notícies 3/24
Informatius
01.30
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Pel·lícula: El missatger
Pel·lícules
22.10
Curtcircuit 33
Altres
23.55
La ciutat àrtica
Ants campant
Documentals
00.45
El món des de l'aire
De Glücksburg a Hannover
Documentals
01.30
Curtcircuit 33
Altres
01.55
Volcans i homes
El Sakurajima. Viure sota la cendra
Documentals
02.40
Volcans i homes
L'Unzen. Homes contra un gegant
Documentals
03.05
El món des de l'aire
Del Parc Natural de Portofino a Torí
Documentals
03.30
Karakia
Monique, Esch-Uelzecht/Tamara, Manila
Altres
03.55
Thalassa
Els guardians de la serra
Altres
04.35
Xarxa natura
Montsant
Documentals
04.50
L'illa del tresor
Àngel Pavlowsky
Altres
04.55
L'illa del tresor
Jordi Dauder
Altres
05.25
Videoclips
Altres
05.50
Telediario 2
Informatius
21.00
La noche D
Primera vez
Altres
22.10
Pel·lícula: Incidencias
Pel·lícules
00.50
La noche en 24 horas
Informatius
02.10
Noticias 24 horas
Informatius
04.00