Televisió

Programació

Divendres, 23 abril de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
El detectiu Conan
Infantils
06.00
Dinotrux
Perforípedes
Sèries
06.48
Mike el magnífic
Infantils
07.15
Pat, el gos
Infantils
07.50
Els mixets
Infantils
08.25
Elements MIC
Infantils
08.45
La roca dels Frarets
Infantils
08.55
Wow! English Method
Infantils
09.27
Wow! English Method
Infantils
09.33
BabyRiki
Infantils
09.37
Zoobabu
Infantils
09.47
Wow! English Method
Infantils
09.49
Wow! English Method
Infantils
09.54
Kikoriki
Infantils
10.00
Comptem amb la Paula
Infantils
10.29
Espies de veritat
Infantils
10.50
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
11.12
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
11.58
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
12.25
Les Sisters
Infantils
12.48
Un drama total d'illa
Infantils
13.24
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Paella Carvalho
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.25
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Un drama total d'illa
Infantils
13.24
La Pantera Rosa
Infantils
14.09
El xai Shaun
Sèries
14.37
El detectiu Conan
Infantils
15.02
Les tres bessones
Infantils
15.49
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
16.37
Els mixets
Infantils
17.00
Wow! English Method
Infantils
17.15
Wow! English Method
Infantils
17.17
Wow! English Method
Infantils
17.20
Wow! English Method
Infantils
17.23
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
Les aventures de Riff i Flat
Infantils
18.37
Xavier Enigma i el museu secret
Infantils
19.02
Info K
Infantils
20.00
Dracs: Cap a nous horitzons
Intuïbessó
Sèries
20.20
El manual dels dracs
Infantils
20.44
Marika
Infantils
21.02
Les regles de la Floor
Vida de pagès
Sèries
21.20
Sam Fox: Aventures extremes
Les preses del dragó de Komodo
Sèries
21.30
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.20
Dos vidas
Sèries
16.35
Servir y proteger
Sèries
17.25
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
La gran pel·lícula: Green Book
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Moonlight
Pel·lícules
00.20
Notícies 3/24
Informatius
02.10
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Festival de Màgia de Badalona. Memorial Li-Chang
Altres
22.15
Res és impossible
Altres
23.50
Res és impossible
Berlín
Altres
23.50
Res és impossible
Londres
Altres
23.50
Res és impossible
Madrid
Altres
23.50
Festival de Màgia de Badalona. Memorial Li-Chang
Altres
01.10
Els exploradors: el gran inventari del planeta
Hondures. Del jardí de corall a la misteriosa ciutat blanca
Documentals
02.40
El món des de l'aire
Des de Mullaghmore fins a l'altiplà de Burren
Documentals
03.30
Km33
Malàisia, per definició exòtica
Documentals
03.55
Thalassa
Lamu, els àrabs dels mar
Altres
04.40
Thalassa
Fars de la costa Brava
Altres
04.55
L'illa del tresor
Mercè Sala
Altres
05.10
L'illa del tresor
Gilles Lipovetsky
Altres
05.35
Videoclips
Altres
05.55
La suerte en tus manos
Altres
22.00
Pel·lícula: Ocean's Thirteen
Pel·lícules
22.15
Pel·lícula: Kings
Pel·lícules
00.10
Pel·lícula: ¡Sorpréndeme!
Pel·lícules
01.30
Inés del alma mía
La Tierra Prometida
Sèries
02.55
Noticias 24 horas
Informatius
04.00