Web clàssic
Diari independent, català, comarcal i democràtic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Registra't
Preu: dia 1 € / mes 6 € / any 48 €
Dilluns,
13 maig 2024
Barcelona
Tria el teu municipi
Barcelona
Avui
18º
23º
Dimarts
17º
20º
Dimecres
17º
21º
Dijous
15º
20º
El Punt Avui
Cercar
Televisió
Necrològiques
La xarxa
Blogs
Subscriptors
Diccionaris
El temps
Farmàcies
Joc
Entreteniments
Horòscop
Pistes d'esquí de Catalunya
Platges de Catalunya
Hemeroteca
Efemèrides
×
Cercar ...
Cercar
Visualització
Recarregar
Web versió clàssica
Web versió mòbil
Edició impresa
Seccions
Portada
Local
Successos
Societat
Política
Economia
Cultura
Europa-Món
Comunicació
Opinió
Esports
Més
Agenda
Cinema
Necrològiques
Farmàcies
El temps
Entreteniments
Diccionaris
Canals
Temes
Televisió
Hemeroteca
Cercador
Compte d'usuari
Participació
Enviar una foto
Empresa
Qui som
Contacte
Avisos legals
Política de cookies
Normes de participació
Publicitat
Portada
Última hora
Girona
Municipis
Serveis
Programació per franges
Matí del Diumenge, 25 abril de 2021
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Neox
Eurosport
Boing
Nova
Canal + Liga
Disney Channel
Canal + Deportes
Energy
Barça TV
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
6.00
8.00
10.00
12.00
6.00
06.00
11.20
TV3
Notícies 3/24
Més
Informatius
Durada: 320'
06.00
06.23
33
Quin crac, l'Angelo!
Més
Infantils
Durada: 23'
06.00
06.25
Esport 3
324 Esports
Més
Esports
Durada: 25'
06.00
08.25
La 1
Noticias 24 horas
Més
Informatius
Durada: 145'
06.00
07.00
Antena 3
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 60'
06.00
07.20
La Sexta
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 80'
06.00
06.22
Clan TVE
Voltron defensor legendario
Més
Infantils
Durada: 22'
06.00
07.00
Neox
Schooled
Més
Sèries
Durada: 60'
06.00
07.30
Nova
Crímenes imperfectos
Més
Documentals
Durada: 90'
06.00
06.10
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.00
06.12
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.10
06.20
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.12
06.30
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 18'
06.15
06.45
Teledeporte
Torneo Preolímpico
Més
Esports
Durada: 30'
06.16
07.12
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 56'
06.20
06.30
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.22
06.34
Clan TVE
Mis vecinos piratas
Més
Infantils
Durada: 12'
06.23
06.55
33
La Franny i les sabates màgiques
Més
Infantils
Durada: 32'
06.25
06.50
Esport 3
FIA World Rally Championship
Més
Esports
Durada: 25'
06.30
08.25
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 115'
06.30
06.45
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 15'
06.30
06.42
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 12'
06.34
06.45
Clan TVE
Mis vecinos piratas
Més
Infantils
Durada: 11'
06.35
07.00
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 25'
06.42
06.55
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Infantils
Durada: 13'
06.45
07.00
Teledeporte
Va de bikes
Esports
Durada: 15'
06.45
07.10
Clan TVE
Lazy Town ¡en marcha!
Infantils
Durada: 25'
06.45
06.50
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
06.47
07.40
#0
Corea del Norte: asesinato en la familia
Documentals
Durada: 53'
06.50
07.00
Esport 3
Mitja marató Fornells
Esports
Durada: 10'
06.50
07.55
Tele 5
I love TV: lo mejor
Més
Altres
Durada: 65'
06.50
06.55
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
06.55
07.21
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 26'
06.55
07.05
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
06.55
07.07
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
07.00
07.20
Esport 3
Sail GP
Esports
Durada: 20'
07.00
07.30
La 2
That's English
Més
Altres
Durada: 30'
07.00
08.15
Antena 3
Pelopicopata
Més
Altres
Durada: 75'
07.00
07.30
Cuatro
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
07.00
09.00
Teledeporte
Superliga Masculina
Més
Esports
Durada: 120'
07.00
09.40
Neox
Neox Kidz
Més
Infantils
Durada: 160'
07.00
08.30
Eurosport
Betfred World Championship
Esports
Durada: 90'
07.05
07.10
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.07
07.20
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 13'
07.10
07.17
Clan TVE
Tutu
Infantils
Durada: 7'
07.10
07.15
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.12
07.40
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 28'
07.15
08.15
Canal + Deportes
Transworld sport
Esports
Durada: 60'
07.15
07.25
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 10'
07.17
07.24
Clan TVE
Tutu
Infantils
Durada: 7'
07.20
07.45
Esport 3
Sail GP
Esports
Durada: 25'
07.20
09.00
La Sexta
Bestial
Més
Documentals
Durada: 100'
07.20
07.32
Disney Channel
Mickey Mouse ¡Vamos de aventura!
Infantils
Durada: 12'
07.21
07.49
33
Bob, el manetes
Més
Infantils
Durada: 28'
07.24
07.35
Clan TVE
Zou
Infantils
Durada: 11'
07.25
07.30
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.30
08.00
La 2
UNED
Més
Altres
Durada: 30'
07.30
08.20
Cuatro
El zapping de surferos: lo mejor
Més
Altres
Durada: 50'
07.30
08.10
Nova
¿Qué me pasa, doctor?
Més
Altres
Durada: 40'
07.30
08.00
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 30'
07.30
07.55
Energy
El zapping de surferos
Més
Altres
Durada: 25'
07.32
07.45
Disney Channel
Mickey Mouse ¡Vamos de aventura!
Infantils
Durada: 13'
07.35
07.46
Clan TVE
Zou
Infantils
Durada: 11'
07.40
08.08
#0
Fauna letal
Més
Documentals
Durada: 28'
07.40
08.05
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 25'
07.45
08.10
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 25'
07.45
07.57
Disney Channel
Mickey Mouse ¡Vamos de aventura!
Infantils
Durada: 12'
07.46
07.58
Clan TVE
Mis vecinos piratas
Infantils
Durada: 12'
07.49
08.10
33
Comptem amb la Paula
Més
Infantils
Durada: 21'
07.55
08.20
Tele 5
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 25'
07.55
08.35
Energy
Marvel: Agentes de S.H.I.E.L.D.
Més
Sèries
Durada: 40'
07.57
08.10
Disney Channel
Mickey Mouse ¡Vamos de aventura!
Infantils
Durada: 13'
07.58
08.09
Clan TVE
Mis vecinos piratas
Infantils
Durada: 11'
8.00
08.00
08.45
La 2
Los conciertos de La 2
Més
Altres
Durada: 45'
08.00
08.15
Barça TV
Barça Highlights
Més
Esports
Durada: 15'
08.00
08.05
Boing
Letrabots
Infantils
Durada: 5'
08.05
08.33
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 28'
08.05
08.10
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
08.08
08.41
#0
Fauna letal
Més
Documentals
Durada: 33'
08.09
08.32
Clan TVE
Lazy Town
Més
Infantils
Durada: 23'
08.10
08.35
33
Kikoriki
Més
Infantils
Durada: 25'
08.10
08.50
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 40'
08.10
09.20
Nova
Joyas TV
Més
Altres
Durada: 70'
08.10
08.15
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
08.10
08.21
Disney Channel
TOPS, Transporte Oficial de Peques
Infantils
Durada: 11'
08.15
10.05
Antena 3
Los más...
Més
Altres
Durada: 110'
08.15
10.00
Barça TV
EuroLeague
Més
Esports
Durada: 105'
08.15
10.00
Canal + Deportes
Liga Endesa
Esports
Durada: 105'
08.15
08.25
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
08.20
09.05
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 45'
08.20
09.20
Tele 5
El precio justo
Més
Altres
Durada: 60'
08.21
08.35
Disney Channel
TOPS, Transporte Oficial de Peques
Infantils
Durada: 14'
08.25
08.55
La 1
Seguridad vital
Més
Altres
Durada: 30'
08.25
08.40
Canal + Liga
Área eLaLiga
Esports
Durada: 15'
08.25
08.30
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
08.30
09.30
Eurosport
Volta a la Comunitat Valenciana
Més
Esports
Durada: 60'
08.30
08.35
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
08.32
08.38
Clan TVE
Mya Go
Més
Infantils
Durada: 6'
08.33
09.00
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 27'
08.35
09.01
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
08.35
08.45
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
08.35
09.50
Disney Channel
Pel·lícula: Campanilla, hadas y piratas
Més
Pel·lícules
Durada: 75'
08.35
09.15
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 40'
08.38
08.44
Clan TVE
Mya Go
Més
Infantils
Durada: 6'
08.40
10.30
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 110'
08.41
09.27
#0
La vida secreta del zoo
Més
Documentals
Durada: 46'
08.44
09.03
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
08.45
09.15
La 2
En lengua de signos
Més
Informatius
Durada: 30'
08.45
08.50
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
08.50
10.20
Esport 3
OK Lliga
Esports
Durada: 90'
08.50
09.10
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 20'
08.55
09.50
La 1
Viaje al centro de la tele
Més
Altres
Durada: 55'
09.00
10.00
La Sexta
¿Qué me pasa, doctor?
Més
Altres
Durada: 60'
09.00
09.45
Teledeporte
Campeonato de España de Rallyes
Esports
Durada: 45'
09.00
10.00
Paramount Channel
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 60'
09.01
09.17
33
Els mixets
Més
Infantils
Durada: 16'
09.03
09.08
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
09.05
10.00
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 55'
09.08
09.15
Clan TVE
Bing
Infantils
Durada: 7'
09.15
09.30
La 2
Shalom
Més
Altres
Durada: 15'
09.15
09.22
Clan TVE
Bing
Infantils
Durada: 7'
09.15
10.00
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
09.17
09.57
33
Leo, el guardabosc
Més
Infantils
Durada: 40'
09.20
10.20
Tele 5
El precio justo
Més
Altres
Durada: 60'
09.20
10.10
Nova
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 50'
09.22
09.29
Clan TVE
Bing
Infantils
Durada: 7'
09.27
10.15
#0
La vida secreta del zoo
Més
Documentals
Durada: 48'
09.29
09.34
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
09.30
09.45
La 2
Medina en TVE
Més
Altres
Durada: 15'
09.30
10.30
Eurosport
Amstel Gold Race
Més
Esports
Durada: 60'
09.34
09.39
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
09.39
09.46
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
09.40
09.55
Neox
Neox games
Altres
Durada: 15'
09.45
10.00
La 2
Buenas noticias TV
Més
Altres
Durada: 15'
09.45
11.55
Teledeporte
Barcelona Open Banc Sabadell
Més
Esports
Durada: 130'
09.46
09.53
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
09.50
13.05
La 1
MasterChef
Més
Altres
Durada: 195'
09.50
09.57
Disney Channel
Bluey
Infantils
Durada: 7'
09.53
10.00
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
09.55
12.35
Neox
The Middle
Més
Sèries
Durada: 160'
09.57
10.30
33
Xavier Enigma i el museu secret
Més
Infantils
Durada: 33'
09.57
10.04
Disney Channel
Bluey
Infantils
Durada: 7'
10.00
10.00
10.25
La 2
Últimas preguntas
Més
Altres
Durada: 25'
10.00
10.05
Cuatro
Iumiuky
Més
Altres
Durada: 5'
10.00
11.40
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 100'
10.00
10.21
Clan TVE
Las pistas de Blue y tú
Infantils
Durada: 21'
10.00
11.30
Barça TV
El partit infantil
Esports
Durada: 90'
10.00
10.30
Canal + Deportes
MLB's Best
Esports
Durada: 30'
10.00
10.04
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 4'
10.00
10.45
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
10.04
11.00
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 56'
10.04
10.15
Disney Channel
Bluey
Infantils
Durada: 11'
10.05
10.40
Antena 3
Centímetros cúbicos
Més
Altres
Durada: 35'
10.05
11.05
Cuatro
El líder de la manada
Més
Altres
Durada: 60'
10.15
11.04
#0
Un planeta perfecto
Més
Documentals
Durada: 49'
10.15
10.27
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
10.20
10.45
Esport 3
Roda de premsa de Ronald Koeman
Esports
Durada: 25'
10.20
13.30
Tele 5
Got Talent España
Més
Altres
Durada: 190'
10.21
10.33
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
10.25
10.30
La 2
Testimonio
Més
Altres
Durada: 5'
10.27
10.45
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 18'
10.30
10.53
33
Rat Rank
Més
Infantils
Durada: 23'
10.30
11.30
La 2
El día del Señor
Més
Altres
Durada: 60'
10.30
11.20
Eurosport
Flèche Wallonne
Més
Esports
Durada: 50'
10.30
10.55
Canal + Liga
LaLiga ZAP
Esports
Durada: 25'
10.30
12.25
Canal + Deportes
Women's Six Nations Championship
Esports
Durada: 115'
10.33
10.45
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
10.40
12.30
Antena 3
Los más...
Més
Altres
Durada: 110'
10.45
11.55
Esport 3
Gol a gol
Més
Esports
Durada: 70'
10.45
11.07
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
10.45
10.57
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
10.45
11.30
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
10.53
11.25
33
Jo, Elvis Riboldi
Més
Infantils
Durada: 32'
10.55
11.10
Canal + Liga
Área eLaLiga
Esports
Durada: 15'
10.57
11.10
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
11.00
11.50
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 50'
11.04
11.57
#0
Un planeta perfecto
Més
Documentals
Durada: 53'
11.05
11.55
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 50'
11.07
11.18
Clan TVE
Gigantosaurus
Infantils
Durada: 11'
11.10
13.00
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 110'
11.10
11.21
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
11.18
11.29
Clan TVE
Gigantosaurus
Infantils
Durada: 11'
11.20
11.40
TV3
Néixer de nou
Més
Altres
Durada: 20'
11.20
12.45
Eurosport
Liège-Bastogne-Liège
Més
Esports
Durada: 85'
11.21
11.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 19'
11.25
12.00
33
Mike el magnífic
Més
Infantils
Durada: 35'
11.29
11.39
Clan TVE
Los Lunnis de leyenda
Infantils
Durada: 10'
11.30
11.55
La 2
Pueblo de Dios
Més
Altres
Durada: 25'
11.30
11.45
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 15'
11.30
12.15
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
11.39
11.44
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
11.40
12.00
TV3
Signes dels temps
Més
Altres
Durada: 20'
11.40
14.00
La Sexta
Equipo de investigación
Més
Altres
Durada: 140'
11.40
12.00
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 20'
11.44
11.56
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 12'
11.45
13.30
Barça TV
L'últim partit del Barça
Esports
Durada: 105'
11.50
12.45
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 55'
11.55
13.55
Esport 3
Lliga Segona Divisió B
Més
Esports
Durada: 120'
11.55
12.55
La 2
Saber vivir
Més
Altres
Durada: 60'
11.55
12.50
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 55'
11.55
13.55
Teledeporte
Primera División Femenina
Més
Esports
Durada: 120'
11.56
12.07
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 11'
11.57
12.50
#0
¿Cómo lo haríamos hoy?
Més
Documentals
Durada: 53'
12.00
12.00
13.10
TV3
Diumenge, concert
Més
Altres
Durada: 70'
12.00
12.27
33
Siyaya. Veniu a explorar
Més
Documentals
Durada: 27'
12.00
12.12
Disney Channel
Chicostra
Infantils
Durada: 12'
12.07
12.31
Clan TVE
Geronimo Stilton
Més
Infantils
Durada: 24'
12.12
12.30
Disney Channel
Chicostra
Infantils
Durada: 18'
12.15
13.00
Energy
The Blacklist
Més
Sèries
Durada: 45'
12.27
13.10
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 43'
12.30
13.50
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 80'
12.30
12.45
Disney Channel
Chicostra
Infantils
Durada: 15'
12.31
12.53
Clan TVE
Lazy Town
Més
Infantils
Durada: 22'
12.45
13.25
Eurosport
Flèche Wallonne
Esports
Durada: 40'
12.45
13.40
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 55'
12.45
12.57
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
12.50
14.00
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 70'
12.50
13.48
#0
La verdad sobre la comida sana
Més
Documentals
Durada: 58'
12.53
13.04
Clan TVE
Gormiti
Infantils
Durada: 11'
12.55
13.30
La 2
Zoom tendencias
Més
Altres
Durada: 35'
12.57
13.15
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 18'
13.00
14.00
Canal + Liga
La casa del fútbol
Esports
Durada: 60'
13.00
13.50
Energy
The Blacklist
Més
Sèries
Durada: 50'
13.04
13.15
Clan TVE
Gormiti
Infantils
Durada: 11'
13.05
13.55
La 1
Como Sapiens
Més
Altres
Durada: 50'
13.10
13.50
TV3
Polònia
Més
Altres
Durada: 40'
13.10
13.43
33
Els Mini Ninges
Més
Infantils
Durada: 33'
13.15
13.26
Clan TVE
Nate is late
Infantils
Durada: 11'
13.15
13.35
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 20'
13.26
13.37
Clan TVE
Nate is late
Infantils
Durada: 11'
13.30
14.00
La 2
RTVE responde
Més
Altres
Durada: 30'
13.30
14.00
Barça TV
Roda de premsa Ronald Koeman
Esports
Durada: 30'
13.35
14.00
Disney Channel
Casa Búho
Infantils
Durada: 25'
13.37
13.49
Clan TVE
Rocky Kwaterner
Infantils
Durada: 12'
×
Close